
ADS Groep verbetert bedrijfsprocessen met DigiOffice
Bedrijfsprocessen optimaliseren was de drijfveer voor digitalisering van ADS Groep. Het bedrijf zocht een oplossing voor de toekomst. Om efficiënter en digitaler te gaan werken en een nieuwe marktbenadering te ondersteunen.
Ron aan de Stegge, financieel directeur van ADS Groep: “Samenwerking tussen klanten, projectteams, partners en medewerkers efficiënter en transparanter laten verlopen. Die wens sloot niet meer goed aan op de gebruikte, inmiddels verouderde softwarepakketten. Daarom is, na een selectietraject, DigiOffice als nieuwe applicatie aangeschaft. DigiOffice is straks ons nieuwe ADS Samenwerkingsplatform: praktisch, efficiënt en het optimaliseert de bedrijfsprocessen.”
Het platform verzorgt de centrale opslag, het documentbeheer, van documenten. Zoals bijvoorbeeld offertes, calculaties, e-mails, contracten, tekeningen, planningen en certificaten. Alle documenten die bij een project horen, zet DigiOffice uniek, eenmalig en goed beveiligd weg. En zijn goed en gemakkelijk terug te vinden. “Het delen van documenten is dan eenvoudig. Goedkeuringsprocessen verlopen digitaal en ook de factuurstromen worden digitaal afgehandeld. Digitaal samenwerken wordt op de juiste manier in de praktijk gebracht,” aldus Ron Aan de Stegge.
Bedrijfsprocessen optimaliseren voor transparant, makkelijk en beter samenwerken
Petra Langedijk, business consultant DigiOffice: “ADS Groep zet voor bedrijfsprocessen optimaliseren een aantal DigiOffice modules in. Document management systeem (DMS), Inkoop & Tendermanagement, relatiebeheer (CRM) , huisstijlbeheer, werkstromen, verzendmodellen en extranet. Met de komst van DigiOffice als samenwerkingsplatform is onder andere het vele interne e-mailverkeer verleden tijd. De inzet van Extranet maakt efficiënter (samen) werken door de hele bouwketen heen mogelijk. Het gebruik van de Inkoop & Tendermanagement-module van DigiOffice biedt beter zicht op gemaakte afspraken en bestaande connecties.”
Bernand Lusseveld, projectleider bij ADS Groep vult aan: “De digitalisering in de bouw zet ongetwijfeld door. Tenslotte wil je de klant op juiste wijze bedienen maar tegelijkertijd ook gezonde marges. De hoeveelheid informatie en de snelheid van het delen van informatie nemen enorm toe. Dat is bij een ieder in de bouwwereld bekend. Wij zijn de samenwerking met DigiOffice aan gegaan en hebben bewust gekozen voor DigiOffice als partner. Door de aanschaf van een breed scala aan modules laten wij zien dat we geloven in een digitale wereld.”
Echter bedrijfsprocessen optimaliseren vergt tijd en gaat verder dan alleen de aanschaf van de software. Lusseveld vervolgt: “Erwin Claessens en Petra Langedijk van DigiOffice ondersteunen en adviseren ons hierin. De voordelen van een digitale werkomgeving zijn overduidelijk, dus wij gaan door. Op deze manier kunnen wij onze werkwijze meten en verbeteren. Ons ADS Samenwerkingsplatform staat straks centraal. Het is ondersteunend aan hoe wij willen werken. Zo zijn wij altijd in staat om te werken met accurate en actuele informatie. In elke fase van een bouwproject, van ontwerp tot beheer.”
Over ADS Groep
ADS Groep is ontstaan uit Aan de Stegge Bouw & Werktuigbouw. Het bedrijf bouwt, beheert en onderhoudt maatschappelijk vastgoed en technische installaties voor drinkwater, afvalwater en slib in de publieke sector. ADS Groep zet als no-nonsense ‘maakpartij’ haar kennis en ervaring in voor opdrachtgevers en ketenpartners in het openbaar bestuur, zorg, onderwijs en de drink- en afvalwatersector.
Naast de kostenefficiënte uitvoering van projecten en onderhoud ontstaat steeds vaker de vraag naar gebundelde kennis, systeemintegratie, innovatieve concepten en intensieve samenwerkingsvormen. ADS Groep geeft daar invulling aan met drie klantgerichte afdelingen; Bouw, Water en Toelevering. Klantgericht èn maatschappelijk bewust. Door met drie marktgerichte afdelingen te werken kan ADS Groep pragmatisch en flexibel, hoogwaardige projecten realiseren en renovatie, beheer & onderhoud plegen. Bovendien zijn zij toeleverancier van prefab- en maatwerkcomponenten en constructies. Tevreden opdrachtgevers, medewerkers en ketenpartners vormen het solide fundament als ‘maakpartij’. Voor de verdere uitbouw van talenten, kennis, kunde en samenwerking. Dit alles om aan de wensen van opdrachtgevers te voldoen. https://adsgroep.nl/